Akcie

Beseda „ Z húsenice motýľ “

Dňa 31.1.2018 sme  v našej škole privítali pani lektorku Ing. Hurbanovú z MP Education , ktorá žiakom sprostredkovala  prednášku o správnom fyzickom,   psychickom a sociálnom vývoji detí.

Pre štvrtákov  to bola prednáška  pod názvom „ Z húsenice motýľom,“ kde sa deti  mohli dozvedieť o zdravom raste, správnej výžive,  vzniku a vývoji ľudského jedinca, o hygiene, ale i slušnom správaní v rodine i v škole. Ďalej sa dozvedeli o tom, aké psychické a fyzické zmeny nastávajú u chlapcov a dievčat v období prechodu z detstva do dospievania. Beseda bola veľmi poučná a zaujímavá. Žiaci mali veľa otázok, na ktoré im pani lektorka rada odpovedala.

Zuzana Kuciaková