Súťaže

Súťaž Všetkovedko

Súboj o najmúdrejšieho z najbystrejších .... http://vsetkovedko.sk/wp-content/uploads/2017/09/Vsetkovedko-postavicka-2.png

to je súťaž VŠETKOVEDKO

Do celoslovenského kola už 9. ročníka tejto vedomostnej súťaže sa zapojilo dvadsať žiakov našej školy. Žiaci riešili otázky zo všetkých oblastí, s ktorými sa doteraz stretli: vlastiveda, prírodoveda, slovenský jazyk a literatúra, matematika, anglický jazyk, informatická, dopravná, hudobná a výtvarná výchova.

Pri vyhodnotení súťaže sme sa dozvedeli, že do súťaže sa zapojilo viac ako 20 470 slovenských žiakov. Najúspešnejší súťažiaci na každej škole dostal diplom s titulom VŠETKOVEDKO ŠKOLY.

Kto bol teda najúspešnejší z našich žiakov a získal titul Všetkovedka?

Lopašovský Artur        – 4.B – 35. miesto   zo 4 998 štvrtákov

Javorová Tamara        – 4.A – 41. miesto   zo 4 998 štvrtákov

Ostatní zúčastnení žiaci získali diplom Všetkovedkovi učni:

Pekárek Lukáš, Švanda Martin, Haršány Tomáš, Gálová Luisa – 2.B, Zgurišová Barbora – 2.C,

Slahučka Oskar, Ondruška Samuel – 3.B,

Motyčák Matúš, Belička Matej, Javor Lukáš, Žigová Emily – 4.A,

Vašák Samuel, Klotton Adam, Helienková Zuzana, Forro Ján – 4.C,

Sadlek Martin – 5.A, Šereg Marco – 5.B, Gabriel Aleš – 5.C

Titul   VŠETKOVEDKO ŠKOLY   získal   Lopašovský Artur   zo 4.B.

Naši „Všetkovedkovia“ boli ocenení nielen pekným diplomom, ale dostali i drobný darček. Všetci im srdečne blahoželáme. Teší nás, že svojimi vedomosťami prispeli k šíreniu dobrého mena školy.

Mgr. Hana Čížová, koordinátorka súťaže