• Aktuality

      • MÁME ŠKOLSKÝ ADVENTNÝ KALENDÁR!

      • Advent sa začal a s ním aj odpočítavanie Štedrého dňa. Kedysi, ešte v roku 1851 si jedna nábožná rodina urobila kriedou čiarky na každý deň decembra od prvého do Adama a Evy. Takto vznikol nápad ako sa spoločne radovať z adventného obdobia a z príchodu Vianoc. Podľa inej tradície si v nábožných rodinách zavesili na stenu malý obrázok (na každý decembrový deň jeden), inde namaľovali na dvere značky na každý deň jednu.

       Prvý tlačený špeciálny kalendár bol urobený na fare Gerhardom Langom (1881- 1974) v Maulbronn v Nemecku. Autora kalendára inšpirovala jeho matka, ktorá mu v detstve urobila adventný kalendár z 24 malých sviečok zastrčených do podložky s obrázkom. Neskôr Lang vytváral malé farebné obrázky (na každý deň jeden), ktoré prilepili na podklad a prvý tlačený adventný kalendár (hoci bez otváracích okienok) bol na svete! Kalendár pomenovali ako "Vianočný kalendár" alebo Munich Christmas - Calendar". So začínajúcim 20. storočím Lang vydal prvý Adventný kalendár už aj s malými dvierkami na otvorenie.

       My Vám prinášame náš školský online adventný kalendár určení všetkým (žiakom, rodičom, učiteľom), ktorí si chcú spríjemniť predvianočné obdobie a správne sa naladiť na vianočné sviatky. Každé okienko školského adventného kalendára v sebe skrýva jednoduchú a príjemnú úlohu, ktorú môžete plniť sami alebo aj spoločne so spolužiakmi, učiteľmi, rodičmi.

       Pri plnení úloh adventného kalendára Vám želáme, aby ste zažili veľa radosti, nadšenia, spokojnosti a zábavy! 

       Klikni TU alebo vpravo na stránke. 

       Zdroj: http://vianocezvyky.szm.sk/Adventny%20kalendar/Historia%20adventneho%20kalendara.htm

     • iBobor
      • iBobor

      • Naša škola sa už tradične zapojila do celoslovenskej informatickej súťaže iBobor. Hlavným cieľom súťaže je podporiť záujem o informačné a komunikačné technológie u žiakov. Súťaž prebiehala v termíne od 8.11 - 12.11.2021 v čase od 8,00 – 20,00 hod. Niektorí žiaci súťažili doma, pretože u nich prebiehala dištančná forma vzdelávania. Súťažiaci boli zaradení do štyroch kategórií: Drobec, Bobrík, Benjamín a Kadet. Ďakujem všetkým svojim kolegyniam a kolegom za pomoc pri realizácií súťaže a všetkým úspešným riešiteľom gratulujem.    Mgr. Silvia Kubíčková

        

       kategória Drobec

       Barbora Barienčíková 3.B

       Nikolaj Kubačka 3.B

        

       kategória Bobrík

       Miriam Kristína  Koštialová 4.A

       Matej Široký 4.A

       Ema Krajčovicová 4.B

       Matúš Kubíček 4.B

       Ella Skladaná 4.B

       Sofia Tomčányiová 4.B

       Matúš Kurek 5.A

       Daniel Murčo 5.A

       Simona Široká 5.A

       Jakub Pösinger 5.B

       Alex Christopher Práznovský 5.B

       Ondrej Kalas 5.C

       Andrej Lacek 5.C

        

       kategória Benjamín

       Filip Šmátrala 6.A

       Michaela Fandliová 7.A

       Rafael Papp 7.A

       Dominika Šimončíková 7.A

       Lukáš Kubíček 7.C

       Ema Janská 7.C

       kategória Kadet

        

       Samuel  Bodlák 8.A

       Filip Schmidt 8.A

       Samuel  Gabriš 8.B

       Róbert Očenáš  8.B

       Ján Forro 8.C

       Zuzana  Helienková 8.C

       Tereza   Lehocká 9.A

       Adam Janega 9.B

       Samuel  Javor 9.B

       Hana Rychtáriková 9.B

       Marco   Šereg 9.B

     • Svätý Mikuláš
      • Svätý Mikuláš

      • Milí žiaci,

       určite sa už všetci tešíte na 6. december – na sviatok sv. Mikuláša. Nielen preto, že v tento deň si nájdete vo svojich topánkach veľa sladkostí, ale aj preto, že aj našu školu navštívi Mikuláš a bude to zábava.  A určite aj preto, že sa nám blížia najkrajšie sviatky roka – Vianoce.

       Keďže svätý Mikuláš bol veľmi významný človek, mali by sme o ňom niečo vedieť.  A preto som si pre vás pripravila zaujímavú súťaž.

       Ak sa chcete zapojiť, odpovedajte správne na nasledujúce otázky, napíšte správne odpovede na lístoček a prineste do knižnice, hoďte do smajlíkovej schránky alebo mi  ho odovzdajte  osobne do 6.12.2021.  Vyhodnotenie bude 8.12.2021 v šk. knižnici.

       1. Aké povolanie mal svätý Mikuláš?

       2. V akom meste sa narodil?

       3. Kde študoval?

       4 Ako sa volal vládca, ktorý počas jeho života prenasledoval kresťanov?

       5. Kedy zomrel svätý Mikuláš?

       6. V akom talianskom meste sú uložené jeho pozostatky?

       7. V akom meste v našej blízkosti sa nachádza Bazilika svätého Mikuláša?

       8. Svätý Mikuláš je patrón jednej veľkej krajiny. Ktorej?

                                                                                                                         Mgr. H. Eliášová

     • Workshop našimi očami
      • Workshop našimi očami

      • Vždy je skvelé, ak sa v škole niečo nové deje. Ak sa učíme inak, veselšie, s inými učiteľmi. Tak to bolo aj v utorok 23.11.2021. Prišli k nám lektori z Post Bellum a čakal nás zážitkový workshop. Naozaj sme sa naň tešili.

           A dočkali sme sa! Prišli dvaja lektori  Martin a Slavomír. Na začiatku nám povedali o svojej práci, o stránke Post Bellum na internete a ako si tam môžeme prečítať, pozrieť, alebo vypočuť rôzne príbehy ľudí z našich dejín.
           Potom nás  rozdelili do 5 skupín, každej skupinke dali informácie o politickej strane, ktorá existovala v prvej polovici 20. storočia a mali sme si podľa opisu tej politickej strany pripraviť vlastnú reč a heslo, ktoré by ju vystihovalo. Následne sme si vyskúšali predvolebnú kampaň i voľby. Po voľbách nám rozdali návrhy rôznych zákonov,  ktoré sme mali  schváliť alebo neschváliť na základe našich programov.
            A všetky naše rozhodnutia mali svoj dosah. Neskôr nás nechali rozhodnúť sa podľa filozofie našej politickej strany, či pustíme na Slovensko 49 utečencov, ktorí sa plavili na lodi bez jedla.  A ak by sme ich vpustili, tak za akých podmienok.
          Po tomto rozhodnutí nasledoval príbeh o dievčati menom Eva. Každá skupinka zahrala podľa inštrukcií udalosť z rôznych období jej života.
           Po našich amatérskych hereckých výkonoch sme sa ako Eva mali  rozhodnúť, či odídeme s manželom do zahraničia, alebo zostaneme na Slovensku aj za nepriaznivých podmienok. Nebolo to veru ľahké rozhodovanie.
            Na záver sme napísali rozlúčkový list rodine a zistili sme, že Eva nie je vymyslená, ale skutočná žena, ktorá prežila 2.svetovú vojnu.
            Celý workshop bol veľmi  zaujímavý a poučný. Zistili sme, že každé naše rozhodnutie má nejaký dosah a ovplyvňuje udalosti v budúcnosti. Rovnako sme zistili, že nie vždy sa naše rozhodnutie dotýka len nás, ale že ovplyvňuje i ostatných. Bavilo nás to a ďakujeme za túto skúsenosť.

                                                                                                                 Tereza Lehocká

     • Týždeň tolerancie
      • Týždeň tolerancie

      • Význam tolerancie zohráva v živote človeka dôležitú úlohu. Denne sa v škole stretávame s rôznymi žiakmi. No i napriek rozdielnostiam by mali mať všetci rovnaké práva a povinnosti. Preto naším cieľom je viesť žiakov k tolerancii spolužiakov, ich názorov, odlišností a viesť ich k rovnosti.

                Týždeň tolerancie sa na 1. stupni našej školy uskutočnil v týždni od 15. do 19. novembra. Opäť sme sa obliekli do rovnakých farieb. BIELY PONDELOK, ZELENÝ  UTOROK, ČERVENÝ ŠTVRTOK A MODRÝ PIATOK umožnili deťom hravou a nenásilnou formou zaplaviť školu farebnosťou, súdržnosťou a toleranciou. Samozrejme i smiechom, radosťou a dobrou náladou. Veď akciu podporili výberom vhodného oblečenia aj učitelia a ostatní zamestnanci školy. Rozhovormi a rôznymi aktivitami si žiaci pripomenuli ako sa máme správať k sebe samému, k druhým ľuďom a k prírode. Zostáva nám len dúfať, že sa nielen oblečením, ale aj osobným postojom sa bude každoročne k tejto téme hlásiť viac a viac žiakov.

        

       Mgr. Zuzana Kuciaková

     • Poznáme víťazov...
      • Poznáme víťazov...

      • V minulom týždni sa uskutočnilo šk. kolo olympiády v anglickom jazyku. Prvého kola sa zúčastnilo 38 žiakov druhého stupňa našej školy. Vysoká účasť žiakov potešila všetky vyučujúce anglického jazyka 😊. Do druhého kola postúpili tí najlepší a tu je vyhodnotenie:

       Kategória 1A (5. – 7.roč.):

       1.miesto: Roman Salva – 7.C

       2.miesto: Michael Varga – 7.A

       3.miesto: Michal Guláš – 7.A

        

       Kategória 1B (8. – 9.roč.):

       1.miesto: Adrián Švehla – 9.B

       2.miesto: Matej Pazúr – 8.A

       3.miesto: Petra Štibrányiová – 8.B

       Všetkým srdečne blahoželáme, víťazom oboch kategórií držíme palce pri reprezentácii školy v okresnom kole v Galante a tešíme sa na ďalší ročník!

                                                      Porota OANJ

     • Úspešná zbierka pre OZ Tulák
      • Úspešná zbierka pre OZ Tulák

      • Je už tradíciou, že ZŠ J.A. Komenského si pripomína Svetový deň zvierat zbierkou pre OZ Tulák v Seredi. Preto sme neváhali ani tento rok a v priebehu necelých troch týždňov sme dokázali vyzbierať skutočne veľké množstvo vecí – rôzne deky, prikrývky, vankúše, pelechy, hračky, obojky, vôdzky, krmivo a veľa iného.
                      Ďakujeme všetkým žiakom, rodičom a zamestnancom školy, ktorí sa zapojili do zbierky. Sme radi, že sa dokážeme spojiť pre dobrú vec a pomôcť opusteným zvieratkám, ktoré to potrebujú.

                                                                                                          Mgr. Ľuboš Kostolányi

     • E-testovanie jeseň 2021
      • E-testovanie jeseň 2021

      • V mesiaci november sme sa opäť zapojili do E-testovania žiakov základných škôl.  3.– 4. 11. 2021 si svoje vedomosti zo SJL a MAT preverili žiaci 9. ročníka, o týždeň neskôr 9.-10. 11. 2021 zasa žiaci 5. ročníka. Testy žiaci vypĺňali na počítačoch pod dohľadom učiteľa. Po spustení testu mali žiaci 40 minút na vypracovanie jednotlivých úloh.  Po uplynutí časového limitu žiaci dostali hneď spätnú väzbu v podobe % výsledku svojej práce. Počas celého testovania boli žiaci veľmi disciplinovaní, počúvali pokyny učiteľa a snažili sa testovacie úlohy vypracovať čo najlepšie. Mnohým sa darilo veľmi dobre, čo sa odzrkadlilo aj na vyšších percentách, z čoho sa samozrejme tešili. Ako sme obstáli medzi všetkými zapojenými školami sa dozvieme o pár týždňov.      Mgr. A. Boženíková

     • Okresné kolo Olympiády zo SJL
      • Okresné kolo Olympiády zo SJL

      • Dňa 12.11. 2021 sa uskutočnilo okresné kolo Olympiády zo SJL. Tento rok okresné kolo organizovala Slovenská komisia Olympiády zo SJL a Slovenský inštitút mládeže IUVENTA a prebiehal online formou. Zúčastnila sa ho žiačka 9. A, Marina Klačeková, ktorá je víťazkou nášho školského kola. Maťka po zaregistrovaní vypĺňala online test, ktorý bol pripravený Slovenskou komisiou Olympiáda zo SJL. Test pozostával z otázok zo slovenskej gramatiky a literatúry. I keď Maťka neobsadila 1. miesto, stala sa úspešnou riešiteľkou, k čomu jej veľmi gratulujeme.      Mgr. A. Boženíková

     • Naši žiaci sa učia pracovať s peniazmi
      • Naši žiaci sa učia pracovať s peniazmi

      • Tri predpoludnia si na našej škole deviataci zvyšovali svoju finančnú gramotnosť – učili sa, ako zaobchádzať v živote s financiami. Bolo to  vďaka projektu s názvom Finančná sloboda, ktorý realizuje spoločnosť OVB Allfinanz Slovensko a do ktorého sa naša škola zapojila.

       V dňoch 8. – 10. 11 sa  zišli žiaci 9. ročníka v školskej knižnici, aby sa zapojili do hry, ktorej účelom bolo splnenie 3 cieľov. Najdôležitejším z nich bolo  dosiahnuť finančnú nezávislosť rodiny. Počas hry sa žiaci učili, ako si poradiť s financiami v rôznych životných situáciách. Mohli použiť  svoje skúsenosti z reálneho života a naopak, z hry  získali vedomosti, ktoré budú môcť neskôr aplikovať na zlepšenie svojej vlastnej finančnej situácie.

       Žiaci  pracovali  naozaj usilovne a logicky  premýšľali. V záverečnom  vyhodnotení boli  najúspešnejšie 2 žiačky z 9.C triedy – Monika Durajová a Veronika Okoličányiová. Zapojenie našej školy do projektu Finančná sloboda prinieslo žiakom nové spôsoby myslenia v oblasti financií a tiež možnosť získať základné skúsenosti vo finančnom plánovaní, ktoré raz použijú vo svojom živote.                Mgr. Eliášová

     • TÝŽDEŇ TOLERANCIE NA NAŠEJ ŠKOLE
      • TÝŽDEŇ TOLERANCIE NA NAŠEJ ŠKOLE

      • 16. november je vyhlásený ako Medzinárodný deň tolerancie.

       Nezabudnite obliekame sa do rovnakej farby podľa dní.

       15.11. - Biely deň – Podaj pomocnú ruku -  význam pomoci  ľuďom s rôznym postihnutím

       16.11.  - Zelený deň – Rešpektuj prírodu – dôležitosť ochrany prírody

       18.11. - Červený deň – Daruj zo srdca  -  Daruj krv- daruješ život                                                            

       19.11. – Modrý deň – Voda-zdroj života – význam vody pre život

        

      • WORKSHOP STORM

      • Dňa 11.11. 2021 sa žiaci 8. A zúčastnili Workshopu Združenia STORM, ktoré sa venuje primárnej prevencii z oblasti rôznych závislostí a rizikového správania. Žiaci absolvovali niekoľko aktivít, tvorili projekty, ktoré neskôr prezentovali a navzájom sa k témam vyjadrovali. Žiaci zhodne skonštatovali, že Workshop bol veľmi zaujímavý a poučný.

       Mgr. A. Boženíková

     • Falg futbal na našej škole
      • Falg futbal na našej škole

      • Žiaci 2., 3. a 4.ročníka ZŠ Jana Amosa Komenského sú zapojení do pilotného projektu MODUlY, ktorý zastrešuje  Ministerstvo školstva. Cieľom projektu je  priniesť do vyučovania telesnej výchovy na 1.stupni ZŠ zaujímavý, inovatívny a inšpiratívny obsah a predstaviť žiakom aktívne spôsoby a možnosti trávenia voľného času.
       V pilotnej fáze projekt obsahuje moduly zamerané na tanec, tenis, zdravotné cvičenia, vodné pólo, atletiku, gymnastiku, cvičenia so švihadlom či flag futbal.  
       Naša škola je zapojená v module zameranom na nový atraktívny šport flag futbal. Je to absolútne bezkontaktná verzia amerického futbalu, ktorá je vhodná do školského prostredia ( viac o hre https://www.youtube.com/watch?v=l8_RKS15eiY). 
       Hodiny telesnej výchovy vedie tréner zo Slovenskej asociácie amerického futbalu, ktorý oboznámi učiteľov a žiakov so základnými technikami a zručnosťami  ako sú behanie, uhýbanie, hádzanie a chytanie prihrávky. Po absolvovaní modulu v rozsahu 6 vyučovacích hodín sa očakáva, že učiteľ bude vedieť pokračovať vo flag futbale so žiakmi samostatne. Napriek tomu, že iba začíname, flag futbal má úspech medzi žiakmi i učiteľmi. Veríme, že sa stane obľúbenou hrou, ktorá vzbudí záujem žiakov o telesnú výchovu a šport.                                 PaedDr. Jana Očenášová

     • Minecraft: Education Edition programovacia súťaž!
      • Minecraft: Education Edition programovacia súťaž!

      • Aj tento školský rok sa naša škola zapojila do druhého ročníka celoslovenskej programovacej súťaže Minecraft: Education Edition. Úlohou žiakov, bolo v čo najkratšom čase správne zodpovedať súťažné otázky. Podľa slov organizátorov: „Žiaci a žiačky, ktorí sa tento rok zúčastnili súťaže, boli veľmi šikovní! V niektorých prípadoch išlo nielen o správnosť odpovedí, ale aj o rýchlosť v prípade, že mali rovnaké počty bodov. Dokonca šlo aj o sekundy!“ Sme veľmi radi, že aj v tomto ročníku máme úspešného žiaka. Je ním Martin Šupík z 8.C. Srdečne gratulujeme a už teraz sa tešíme na ďalší ročník.

       Mgr. Silvia Kubíčková

     • "Pohyb je radosť,"
      • "Pohyb je radosť,"

      • vedia to aj naši prváci a druháci, ktorí navštevujú športové krúžky. Učiť deti k aktívnej a pravidelnej realizácii športových aktivít vedie k zvyšovaniu pohybovej úrovne detí a k zdravšiemu životnému štýlu v budúcnosti. Na krúžku sa deti vždy dobre rozhýbu, získavajú základy k rôznym športom, zlepšujú si svoju obratnosť a koordinačné schopnosti.Pohyb je základný prejav života a pre deti znamená vždy aj veľa radosti a zábavy. 

                                                                 Miroslava Martonková a Lucia Orgoníková

     • Mesiac školských knižníc - Záložka do knihy spája školy
      • Mesiac školských knižníc - Záložka do knihy spája školy

      •       Október - Mesiac školských knižníc, sme tento školský rok oslávili naozaj poriadne. Okrem dvoch návštev spisovateľov a mnohých vyučovacích hodín, ktoré absolvovali  žiaci v školskej knižnici, sme sa zapojili aj do česko-slovenského projektu Záložka do knihy spája školy. Tento školský rok sa konal už jeho 12. ročník.

       Na hodinách literatúry, ale aj iných predmetov žiaci vyrábali záložky pre rovesníkov do Českej republiky. Niektoré boli naozaj krásne, niektoré sa veľmi nevydarili. Vybrali sme najkrajšie z nich  a v  utorok – 26. októbra 2021 sme ich odoslali do ZŠ a MŠ na Školskej ulici v Karvinej, ktorá je v tomto projekte našou partnerskou školou.

       Už sme dostali aj odpoveď – naše záložky dostali, vyjadrili nám poďakovanie a rozdali ich žiakom, ktorí sa im potešili. A tiež nám poslali krásne záložky, ktoré rozdáme našim žiakom. Aj my im ďakujeme a dúfame, že aj nám sa budú ich záložky páčiť a budeme sa z nich tešiť pri čítaní kníh.

                                                                                                                                                Mgr. H. Eliášová

     • CVČ - Školská basketbalová liga
      • CVČ - Školská basketbalová liga

      • Koncom októbra sa v Pezinku uskutočnilo 1.kolo Školskej basketbalovej ligy (ŠBL), v ktorej účinkujú aj žiaci nášho CVČ pri ZŠ Komenského v Seredi. Napriek zložitej pandemickej situácii sa nám podarilo odohrať dve, z plánovaných troch úvodných stretnutí.

       CVČ pri ZŠ J.A. Komenského Sereď – ZŠ Fándlyho Pezinok 35:32 (14:7, 23:13, 31:15)

       FAULY: 2-15, TH: 12/5 – 2/0, TROJKY: 0-2, BODY: Lopašovská 8, Vaculčiaková 7, Žigová 2, Harčár 2, Lehocká 2 (Mikuš 4, Hatnančík 3, Jančich 3, Écsi 2, Urbánek 2, Rychtáriková, Hrdlovič, Krcho).

       V prvom zápase sme nastúpili proti žiakom ZŠ Fándlyho Pezinok. Po vyrovnanom úvode stretnutia sa nám, v druhej časti hry podarilo nahrať rozhodujúci náskok 30:16. Výborne v tejto časti zahrala Emily Žigová a Zuzka Vaculčiaková.  V záverečnej časti sa súper vypol k fantastickému výkonu, na čo naši striedajúci hráči reagovali až priveľmi vlažne a dovolili tak zdramatizovať koncovku sympatického zápasu. Víťazstvo v pomere 35:32 sme si však plne zaslúžili.

       CVČ pri ZŠ J.A. Komenského Sereď – ZŠ Štúrova Malacky 39:34 (7:6, 23:10, 28:24)

       FAULY: 3-12, TH: 14/5 – 0/0, TROJKY: 4-0, BODY: Lopašovská 14 (2trojky), Žigová 10 (2trojky), Lehocká 6, Harčár 4, Vaculčiaková 1 (Hatnančík 2, Urbánek 2, Mikuš, Écsi).

       Druhý zápas sa odvíjal v podobnom duchu, proti nám však stál oveľa zdatnejší súper a to ZŠ Štúrova Malacky. Pochváliť tentokrát musíme celé naše zmiešané družstvo. (Na turnaji hrajú chlapci aj dievčatá v spoločnom družstve.) Nesmiernou bojovnosťou však vynikli najmä Tereza Lehotská a Linda Lopašovská. Druhá menovaná, spolu s „nezmarom nášho družstva“ v podobe Emily Žigovej sa postarali o trojbodovú kanonádu v samotnom závere stretnutia a rozhodli o našom síce nečakanom, ale tvrdo vydretom víťazstve 39:34.

       Všetkým aktérom tohto podujatia, vrátane organizátora, by sme touto cestou chceli poďakovať za skvele prežitý deň s basketbalom, hráčom nášho CVČ za skvelú reprezentáciu školy, CVČ a mesta Sereď, rovnako za ukážkové správanie, nielen v športovej hale, počas konania akcie, ale počas celej spoločnej cesty a už teraz sa všetci tešíme na druhé kolo ŠBL v novembri.                                                                              J.Ištok 

       Vysledky_1.turnaja_SBL_21-22.pdf​​​​​​​

     • Mesiac školských knižníc - akcia pre našich najmenších
      • Mesiac školských knižníc - akcia pre našich najmenších

      • V posledný deň vyučovanie pred očakávanými jesennými prázdninami sme privítali v knižnici vzácneho hosťa – PhDr. Annu Jónásovú – významnú osobnosť galantského regiónu.

       Pani Jónásová sa venuje histórii a jej dielami sú napr. 2 zväzky knihy Ženy rodu Esterházyovcov alebo Povesti z horného konca Brvnišťa. Často ju vídame aj v Mestskom múzeu v Seredi, na besedách s dospelými.

       Tentoraz sa však prišla do našej školy pochváliť dvoma knihami o školáčke Dorotke, ktoré napísala pre deti. Stretnutie bolo pripravené pre žiakov 1. stupňa, triedy, ktoré sa nezúčastnili stretnutia v knižnici, boli pripojené online.

       Prezradila nám niečo o sebe a predstavila nám svoje knihy, ktoré so sebou aj priniesla a z ktorých úryvky deťom prečítala.

       Po skončení si deti kupovali knižky s pekným venovaním a s autogramom od autorky. Dúfame, že ich zaujmú a že im spestria aj voľný čas jesenných prázdnin.

       A možno sa s pani spisovateľkou stretneme opäť, keď napíše ďalšie knihy pre deti.

                                                                                                                                                               Mgr. H. Eliášová

   • Kontakty

    • Základná škola Jana Amosa Komenského v Seredi
    • 031 6270151 alebo 031 6270140
    • Komenského 1227/8, 926 01 Sereď 926 01 Sereď Slovakia
    • IČO: 37836706
    • DIČ: 2021618654
    • Dohľad nad ochranou osobných údajov ( v zmysle § 44 zákona č. 18/2018 Z.z a NARIADENIA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY (EÚ) 2016/679 )vykonáva v našej spoločnosti ZODPOVEDNÁ OSOBA : p. Bc. Katarína PAVLOVÁ (zo@eurotrading.sk), na ktorú sa môže obrátiť každá dotknutá osoba, ktorej osobné údaje sú spracúvané v našej spoločnosti.
    • PaedDr. Paulína Krivosudská, riaditeľka školy +421 911 332 178, riaditelka@zskomsered.sk
    • Mgr. Karin Ščasná, zástupkyňa pre 1.stupeň +421 904 965 846 zastupkyna1.st@zskomsered.sk
    • Mgr. Michaela Takáčová, zástupkyňa pre 2.stupeň + 911 332 191 zastupkyna2.st@zskomsered.sk
    • Antónia Míková, vedúca školskej jedálne +421 910 332 191 veduca.kuchyne@zskomsered.sk
    • Brigita Halasi, vedúca prevádzkového úseku referentka@zskomsered.sk
    • Ing. Nóra Mihinová, vedúca ekonomického úseku ekonomka@zskomsered.sk, Mgr. Andrea Zemková, mzdová účtovníčka pam@zskomsered.sk
    • webmaster: veronika.kosova@zskomsered.sk
   • Prihlásenie